!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.data-privacy-src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '259806579079154'); fbq('track', 'PageView');

Bebekler için Oyunlar

Anne, Baba, Bebek, Genel|

bebekler için önerilen oyunlar, bebeklerin gelişimine katkı sağlar. Ebeveynler, bebekler için oyun oynamak için zaman ayırdıklarında, bebeklerin zeka gelişimleri, motor becerileri ve sosyal duygusal gelişimleri olumlu yönde etkilenir.

Bebek Yürüteçleri Hakkında Bilgiler

Anne, Baba, Bebek, Genel|

bebek yürüteçleri, bebeklerin ilk adımlarını atmalarına ve etrafındaki dünyayı keşfetmelerine yardımcı olabilir. Ancak, yürüteçlerin güvenliği konusunda endişeler nedeniyle, bazı ülkeler, bebek yürüteçlerinin satışını yasaklamıştır. Bebek yürüteçleri kullanılmadan önce, bebeklerin doğru yaş, kilo ve boy ölçüleri ile uyumlu olduğundan emin olmak için bir sağlık uzmanına danışmak önemlidir.