Bebek Geldi Evdeki Ahval Değişti Dediğiniz 6 Dramatik Durum

Dünyaya gelip size en güzel duyguyu yaşatan bebeğiniz bakalım hanede neleri değiştirdi?

Ayrı Düşenlerde Bu Sene

Eşinizle ayrı köşelerde yatıp birbirinize sarılıp, uyuyamadığınız zamanlar ne kadar da mutluluk verici. Bir küçük kalp yerleşmiş, yayılmış yatıyor aranızda. O sizin kavuşmalarınız başka bahara kaldı.

Anlatıyorum Tek Kelime, Aşırı Yerli ve Sıcak Kokulu: Evet Bildin!

Yavrum, evladım benim, onun için her şeyi yaparım dediğiniz şu güzel mutlu zamanlarda burnunuza kokular gelir. Güzel, saf duygularla bebeğinizin bezini değiştirirken canı çiş yapmak istiyor olabiliyor. Çiş engellemek için anne refleksleriniz hızlı olsun dileklerimizle.

Geceler Zalim Geceler

Ne de güzel aile olduk derken gecenin kör vakti uyanıverirsiniz. Tatlı bebeğiniz o gece uykuya pek dirençli olup sabaha kadar uyumaz ise gör o zaman gece gibi karanlık kaderi…

Oh Ne De Güzel Oldu Aferin Çocuğuma

Ansızın kıyafetlerinizde ve yüzünüzde gördüğünüz tatlı bebeğinizin kusmuğu sizi çok mutlu ediyordur. Çamaşırlar makineye!

Kucak Aşkı

Bebeğiniz kucağınızdayken onu yavaşça yerine yatırmak istersiniz ya da ona sezdirmeden oturma pozisyonuna geçtiğiniz an başlar ağlamaya. Oturup dinlenmek hayal olur.

Yemekleri Dönüşümlü Yemek

Uzun ve keyifli sohbetlerin edildiği sofralar bebeğinizin gelişi ile biraz değişime uğrayabilir. Özellikle bebeklerin ilk zamanlarında yoğun ilgi ve bakıma ihtiyaç duyması, sürekli ağlayarak kucak istemesi anne baba olarak size artık aynı anda yemek yeme şansı tanımayabilir.

Anne çocukla ilgilenirken baba hızla yemeğini bitirmeye çalışır ve nöbeti devralır.